Kariera

 • Kariera

W Global Assistance Polska stawiamy na jakość. Starannie dobieramy Pracowników, którzy są wizytówką naszej firmy. Nasz zespół, to sztab specjalistów dbający o każdy szczegół na wszystkich etapach realizacji produktu.

Wyróżnia nas startupowa kultura pracy, przy jednoczesnym wsparciu stabilnej grupy Vienna Insurance Group. Jeśli chcesz pracować w miejscu, w którym Pracownicy są dla siebie wsparciem, są nastawieni na współpracę i lubią spędzać ze sobą również czas wolny, to znaczy, że do siebie pasujemy! Znajdź interesującą Cię ofertę pracy i nie czekaj! Aplikuj!

Proces rekrutacji

Staramy się prowadzić proces rekrutacji w sposób dynamiczny, szanując tym samym czas Kandydatów. Sprawdzone metody i wsparcie działu HR pozwala nam wyłonić najlepszych Specjalistów w krótkim czasie. Po zakończonym procesie rekrutacyjnym przekazujemy informację zwrotną każdej osobie, która poświęciła nam czas na spotkanie.

ss
ss
Oferty pracy
  Dla pracownika
  Wysoka jakość pracy wymaga nieustannego poszerzania wiedzy. Dlatego też stawiamy na rozwój naszych Pracowników, zapewniając im aktywności podnoszące kwalifikacje. Zależy nam, aby czuli się pewnie wykonując powierzone im zadania, co ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję Klienta.

  Szkolenia

  Do dyspozycji Pracowników jest system szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez naszych trenerów. Szkolenia zewnętrzne są dopasowywane do bieżących potrzeb rozwojowych poszczególnych Pracowników.

  Kursy językowe

  W Global Assistance Polska funkcjonuje program dofinansowania do nauki języka angielskiego dla tych osób, dla których znajomość tego języka jest kluczowa w wykonywaniu obowiązków służbowych.

  System rekrutacji wewnętrznej

  Nasi Pracownicy mają pełen dostęp do informacji dotyczących otwartych procesów rekrutacyjnych. Mają również pierwszeństwo udziału w procesach rekrutacyjnych w obrębie całej organizacji i wszystkich jej spółek.

  Prywatna opieka medyczna

  Firma zapewnia Pracownikom prywatną opiekę medyczną. Pakietem objęci mogą zostać również członkowie rodzin Pracowników i partnerzy życiowi, bo zdrowie jest najważniejsze!

  Zniżki na produkty ubezpieczeniowe

  Poczucie bezpieczeństwa to podstawa, dlatego nasi Pracownicy mają prawo do korzystania ze zniżek przy zakupie produktów towarzystw ubezpieczeniowych wchodzących w skład Vienna Insurance Group.

  Dojazd do/z pracy autobusem firmowym

  Dla wygody Pracowników firma zapewnia autobusy, które kursują z centrum miasta do głównej siedziby firmy w Warszawie. Autobusy poranne odjeżdżają dwa razy dziennie, natomiast popołudniowe 3 razy dziennie.

  Karta Multisport

  Dla fanów aktywnego spędzania czasu wolnego istnieje możliwość wykupienia karnetu sportowego na preferencyjnych warunkach.

  Kącik relaksu

  Do dyspozycji naszych Pracowników jest chillout room - wygospodarowana przestrzeń, w której mogą odpocząć od codziennych zajęć.

  Premie i nagrody

  Oferujemy system premii i nagród. Ich wysokość zależy od pełnionej funkcji.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  * Proszę podać Imię i Nazwisko
  * Niepoprawny adres email
  * Niepoprawny numer telefonu
  * Proszę wypełnić pole tekstowe
  * Zgoda Wymagana
  * Zgoda Wymagana

  phone

  +48 22 602 40 00

  Aktualna przeglądarka nie jest wspierana prosimy zainstalować nowszą nowszą werję, lub użyć innej: